۱۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای اشتغالزایی اختصاص یافت

مجلس ضوابط واگذاری طرح های نیمه تمام و جدید به بخش خصوصی را مشخص کرد

استقرار سامانه حسابداری قیمت ‌تمام‌شده در دستگاه‌های اجرایی در راستای اجرای بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد

وام ۱۵ میلیونی ازدواج اولویت نخست بانک‌ها برای پرداخت قرار می‌گیرد

۳۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به یارانه‌ها اختصاص یافت

تمام مزایای متعلق به شهید به والدین شهدا تعلق می‌گیرد

تصمیم گیری درخصوص هزینه کرد یارانه ها به کمیسیون تلفیق ارجاع شد

اختصاص پنج صدم درصد از اعتبارات هزینه‌ای استان‌ها برای تقویت نهاد خانواده

حذف دهک های پردرآمد طی ۳ ماه امکانپذیر نیست

اعطای هرگونه تسهیلات از محل اعتبارات دولتی به مقامات ممنوع شد

شرایط بازخرید کارکنان رسمی و غیررسمی مشخص شد

سقف پاداش پایان خدمت بازنشستگان مشخص شد

کد خبر: 991 | تاریخ انتشار: ۱۸:۴۵:۵۵ - دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ | ارسال نظر مسدود است. | Print This Post Print This Post |

هزینه تملک عرصه بخش نظامی فرودگاه‌ها به‌عنوان مالیات تلقی می‌شود

[1396/11/16]

هزینه تملک عرصه بخش نظامی فرودگاه‌ها به‌عنوان مالیات تلقی می‌شود  

نمایندگان مردم در خانه ملت مقرر کردند وجوهی که برای تملک عرصه بخش نظامی فرودگاه ها هزینه می شود، به عنوان مالیات تلقی شود و این بخش را از پرداخت مالیات معاف کردند.

نمایندگان در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه 16 بهمن) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات بخش درآمدی لایحه بودجه 97 ، با بند الحاقی 2 تبصره 10 این لایحه درخصوص "تملک عرصه در اختیار بخش نظامی فرودگاه های بین المللی کشور" با 130 رأی موافق، 29 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 195 نماینده حاضر در صحن علنی موافقت کردند. از آنجا که تصویب این بند الحاقی خلاف قانون برنامه ششم توسعه بود، به دو سوم آرا نیاز داشت که توانست رأی لازم را از نمایندگان اخذ کند.

براساس بند الحاقی 2 تبصره 10 لایحه مذکور؛ وجوهی که برای تملک عرصه در اختیار بخش نظامی فرودگاه های بین المللی کشور در سال های 1396 و 1397 توسط شرکت مادرتخصصی فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران هزینه شده و می شود، به‌عنوان هزینه پذیرفته‌شده مالیاتی تلقی و از مالیات معاف می‌باشد. همچنین آن بخش از املاک و دیگر دارایی‌های ثابت شرکت نیز که در همین رابطه به نیروهای مسلح منتقل می‌شود، از پرداخت مالیات معاف می‌باشد./

Let's block ads! (Why?)

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

[۱۳۹۶/۱۱/۱۶]

هزینه تملک عرصه بخش نظامی فرودگاه‌ها به‌عنوان مالیات تلقی می‌شود  

نمایندگان مردم در خانه ملت مقرر کردند وجوهی که برای تملک عرصه بخش نظامی فرودگاه ها هزینه می شود، به عنوان مالیات تلقی شود و این بخش را از پرداخت مالیات معاف کردند.

نمایندگان در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه ۱۶ بهمن) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات بخش درآمدی لایحه بودجه ۹۷ ، با بند الحاقی ۲ تبصره ۱۰ این لایحه درخصوص “تملک عرصه در اختیار بخش نظامی فرودگاه های بین المللی کشور” با ۱۳۰ رأی موافق، ۲۹ رأی مخالف و ۵ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۵ نماینده حاضر در صحن علنی موافقت کردند. از آنجا که تصویب این بند الحاقی خلاف قانون برنامه ششم توسعه بود، به دو سوم آرا نیاز داشت که توانست رأی لازم را از نمایندگان اخذ کند.

براساس بند الحاقی ۲ تبصره ۱۰ لایحه مذکور؛ وجوهی که برای تملک عرصه در اختیار بخش نظامی فرودگاه های بین المللی کشور در سال های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ توسط شرکت مادرتخصصی فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران هزینه شده و می شود، به‌عنوان هزینه پذیرفته‌شده مالیاتی تلقی و از مالیات معاف می‌باشد. همچنین آن بخش از املاک و دیگر دارایی‌های ثابت شرکت نیز که در همین رابطه به نیروهای مسلح منتقل می‌شود، از پرداخت مالیات معاف می‌باشد./

<!–

  –>

  Let’s block ads! (Why?)

  " title="Digg this!"target="blank">Digg This! Bookmark on Delicious
  

  ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

  
  آخرین اخبار