۱۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای اشتغالزایی اختصاص یافت

مجلس ضوابط واگذاری طرح های نیمه تمام و جدید به بخش خصوصی را مشخص کرد

استقرار سامانه حسابداری قیمت ‌تمام‌شده در دستگاه‌های اجرایی در راستای اجرای بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد

وام ۱۵ میلیونی ازدواج اولویت نخست بانک‌ها برای پرداخت قرار می‌گیرد

۳۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به یارانه‌ها اختصاص یافت

تمام مزایای متعلق به شهید به والدین شهدا تعلق می‌گیرد

تصمیم گیری درخصوص هزینه کرد یارانه ها به کمیسیون تلفیق ارجاع شد

اعطای هرگونه تسهیلات از محل اعتبارات دولتی به مقامات ممنوع شد

اختصاص پنج صدم درصد از اعتبارات هزینه‌ای استان‌ها برای تقویت نهاد خانواده

حذف دهک های پردرآمد طی ۳ ماه امکانپذیر نیست

شرایط بازخرید کارکنان رسمی و غیررسمی مشخص شد

سقف پاداش پایان خدمت بازنشستگان مشخص شد

کد خبر: 985 | تاریخ انتشار: ۷:۵۴:۳۳ - دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ | ارسال نظر مسدود است. | Print This Post Print This Post |

مددجویان کمیته امداد و بهزیستی برای یک بار از پرداخت حق انشعاب آب، برق، گاز و فاضلاب معاف شدند

[1396/11/15]

مددجویان کمیته امداد و بهزیستی برای یک بار از پرداخت حق انشعاب آب، برق، گاز و فاضلاب معاف شدند  

نمایندگان مردم در خانه ملت مددجویان کمیته امداد و بهزیستی را برای یک بار از پرداخت حق انشعاب آب، برق، گاز و فاضلاب معاف کردند.

نمایندگان درنشست علنی عصر امروز (یکشنبه، 15 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه سال 97 ، با پیشنهاد عبدالرضا مصری در خصوص معافیت یک بار مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)  و بهزیستی از پرداخت حق انشعاب آب، برق، گاز و فاضلاب با 142 رأی موافق، 24 رأی مخالف و 8 رأی ممتنع از مجموع 214 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

در بند 2 تبصره چ ماده 80 قانون برنامه ششم توسعه آمده است که افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی و خیرین مسکن ساز برای هرکدام از افراد تحت پوشش نهادها و سازمان های حمایتی از پرداخت هزینه های صدور پروانه ساختمانی، عوارض شهرداری و دهیاری و هزینه های انشعاب آب، فاضلاب، برق و گاز برای واحدهای مسکونی اختصاص یافته به آنان براساس الگوی مصرف، فقط برای یک بار معافند.

گفتنی است نمایندگان در جریان بررسی لایحه بودجه، بندالحاقی (8) تبصره 6 این لایحه را با 158 رأی موافق، 7 رأی مخالف و 8 رأی ممتنع از مجموع 221 نماینده حاضر در جلسه به کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ارجاع دادند./

Let's block ads! (Why?)

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

[۱۳۹۶/۱۱/۱۵]

مددجویان کمیته امداد و بهزیستی برای یک بار از پرداخت حق انشعاب آب، برق، گاز و فاضلاب معاف شدند  

نمایندگان مردم در خانه ملت مددجویان کمیته امداد و بهزیستی را برای یک بار از پرداخت حق انشعاب آب، برق، گاز و فاضلاب معاف کردند.

نمایندگان درنشست علنی عصر امروز (یکشنبه، ۱۵ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه سال ۹۷ ، با پیشنهاد عبدالرضا مصری در خصوص معافیت یک بار مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)  و بهزیستی از پرداخت حق انشعاب آب، برق، گاز و فاضلاب با 142 رأی موافق، 24 رأی مخالف و 8 رأی ممتنع از مجموع 214 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

در بند ۲ تبصره چ ماده ۸۰ قانون برنامه ششم توسعه آمده است که افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی و خیرین مسکن ساز برای هرکدام از افراد تحت پوشش نهادها و سازمان های حمایتی از پرداخت هزینه های صدور پروانه ساختمانی، عوارض شهرداری و دهیاری و هزینه های انشعاب آب، فاضلاب، برق و گاز برای واحدهای مسکونی اختصاص یافته به آنان براساس الگوی مصرف، فقط برای یک بار معافند.

گفتنی است نمایندگان در جریان بررسی لایحه بودجه، بندالحاقی (۸) تبصره ۶ این لایحه را با ۱۵۸ رأی موافق، ۷ رأی مخالف و ۸ رأی ممتنع از مجموع ۲۲۱ نماینده حاضر در جلسه به کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ارجاع دادند./

<!–

  –>

  Let’s block ads! (Why?)

  " title="Digg this!"target="blank">Digg This! Bookmark on Delicious
  

  ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

  
  آخرین اخبار