۱۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای اشتغالزایی اختصاص یافت

مجلس ضوابط واگذاری طرح های نیمه تمام و جدید به بخش خصوصی را مشخص کرد

استقرار سامانه حسابداری قیمت ‌تمام‌شده در دستگاه‌های اجرایی در راستای اجرای بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد

تمام مزایای متعلق به شهید به والدین شهدا تعلق می‌گیرد

وام ۱۵ میلیونی ازدواج اولویت نخست بانک‌ها برای پرداخت قرار می‌گیرد

۳۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به یارانه‌ها اختصاص یافت

تصمیم گیری درخصوص هزینه کرد یارانه ها به کمیسیون تلفیق ارجاع شد

حذف دهک های پردرآمد طی ۳ ماه امکانپذیر نیست

اعطای هرگونه تسهیلات از محل اعتبارات دولتی به مقامات ممنوع شد

اختصاص پنج صدم درصد از اعتبارات هزینه‌ای استان‌ها برای تقویت نهاد خانواده

شرایط بازخرید کارکنان رسمی و غیررسمی مشخص شد

سقف پاداش پایان خدمت بازنشستگان مشخص شد

کد خبر: 976 | تاریخ انتشار: ۱۵:۳۶:۱۸ - یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ | ارسال نظر مسدود است. | Print This Post Print This Post |

مخالفت نمایندگان با واریز مالیات بر ارزش افزوده سیگار و بنزین به حساب وزارت کشور

[1396/11/15]

مخالفت نمایندگان با واریز مالیات بر ارزش افزوده سیگار و بنزین به حساب وزارت کشور  

نمایندگان مردم در خانه ملت با واریز مالیات بر ارزش افزوده سیگار و محصولات دخانی، بنزین، سوخت هواپیما، نفت سفید و نفت گازبه حساب وزارت کشور مخالفت کردند.

نمایندگان درنشست علنی عصر امروز (یکشنبه، 15 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه سال 97 درباره جزئیات بخش درآمدی با جزء 2 بند (هـ) تبصره 6 این لایحه با 72 رأی موافق، 119 رأی مخالف و 7 رأی ممتنع از مجموع 230 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

در جزء 2 بند (هـ) تبصره 6 آمده بود که حکم بند (ب) ماده (39) قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب 18/2/1387 در سال 1397 تنفیذ می‌شود.

بر اساس این گزارش بند (ب) ماده 39 قانون مالیات بر ارزش افزوده تأکید می کند که عوارض وصولی انواع سیگار و محصولات دخانی؛ 3 درصد، انواع بنزین و سوخت ھواپیما؛ 10 درصد، نفت سفید و نفت گاز؛10 درصد و نفت کوره پنج درصد ماده 38 به حساب تمرکز وجوه به نام وزارت کشور واریز می‌شود.

در ادامه نمایندگان با پیشنهاد محمدحسین فرهنگی مبنی بر حذف جزء 2 بند (هـ) تبصره 6 لایحه بودجه سال 97 با 120 رأی موافق، 72 رأی مخالف و 9 رأی ممتنع از مجموع 234 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند که بر این اساس مالیات بر ارزش افزوده سیگار و محصولات دخانی، انواع بنزین و سوخت هواپیما، نفت سفید و نفت گاز بر اساس قانون برنامه ششم توسعه به حساب سازمان امور مالیاتی واریز می‌شود./

Let's block ads! (Why?)

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

[۱۳۹۶/۱۱/۱۵]

مخالفت نمایندگان با واریز مالیات بر ارزش افزوده سیگار و بنزین به حساب وزارت کشور  

نمایندگان مردم در خانه ملت با واریز مالیات بر ارزش افزوده سیگار و محصولات دخانی، بنزین، سوخت هواپیما، نفت سفید و نفت گازبه حساب وزارت کشور مخالفت کردند.

نمایندگان درنشست علنی عصر امروز (یکشنبه، ۱۵ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه سال ۹۷ درباره جزئیات بخش درآمدی با جزء ۲ بند (هـ) تبصره ۶ این لایحه با ۷۲ رأی موافق، ۱۱۹ رأی مخالف و ۷ رأی ممتنع از مجموع ۲۳۰ نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

در جزء ۲ بند (هـ) تبصره ۶ آمده بود که حکم بند (ب) ماده (۳۹) قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب ۱۸/۲/۱۳۸۷ در سال ۱۳۹۷ تنفیذ می‌شود.

بر اساس این گزارش بند (ب) ماده ۳۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده تأکید می کند که عوارض وصولی انواع سیگار و محصولات دخانی؛ ۳ درصد، انواع بنزین و سوخت ھواپیما؛ ۱۰ درصد، نفت سفید و نفت گاز؛۱۰ درصد و نفت کوره پنج درصد ماده ۳۸ به حساب تمرکز وجوه به نام وزارت کشور واریز می‌شود.

در ادامه نمایندگان با پیشنهاد محمدحسین فرهنگی مبنی بر حذف جزء ۲ بند (هـ) تبصره ۶ لایحه بودجه سال ۹۷ با ۱۲۰ رأی موافق، ۷۲ رأی مخالف و ۹ رأی ممتنع از مجموع ۲۳۴ نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند که بر این اساس مالیات بر ارزش افزوده سیگار و محصولات دخانی، انواع بنزین و سوخت هواپیما، نفت سفید و نفت گاز بر اساس قانون برنامه ششم توسعه به حساب سازمان امور مالیاتی واریز می‌شود./

<!–

  –>

  Let’s block ads! (Why?)

  " title="Digg this!"target="blank">Digg This! Bookmark on Delicious
  

  ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

  
  آخرین اخبار