مجوز مجلس به بانک ها برای ارائه تسهیلات ارزی جهت توسعه حمل و نقل درون و برون شهری

موافقت مجلس با اختصاص اعتبار ۳۵۰ میلیون دلاری جهت اجرای طرح‌ انتقال آب کشاورزی سیستان و بلوچستان

اختصاص اعتبار ۴ هزار میلیاردی برای تجهیز آزمایشگاه و کارگاه های دانشگاه های کشور

سازمان امور عشایر می‌تواند انبارهای ذخیره علوفه خود را واگذار کند

درآمدهای طرح هدفمندی یارانه ها به حساب سازمان هدفمندی نزد خزانه داری کل کشور واریز می شود

سود دریافتی سپرده های دستگاه‌ها به عنوان درآمد اختصاصی خزانه محسوب می‌شود

اعلام وصول ۳ سوال ملی نمایندگان مجلس از وزرا

دستگاه‌های اجرایی مجاز به استفاده مازاد درآمدهای اختصاصی خود شدند

فروش پروژه های عمرانی که با مشارکت بخش خصوصی تکمیل شده است نیاز به مصوبه هیات وزیران ندارد

مجوز مجلس به صندوق توسعه ملی برای سپرده‌گذاری ۱۵ هزار میلیاردی در بانک‌ها

سهم دولت از هزینه شرکت‌های دولتی و بانک‌های سودده برای واریز به خزانه‌ مشخص شد

حذف صدور کارت اشتغال از لایحه بودجه سال ۹۷

کد خبر: 845 | تاریخ انتشار: ۱۸:۵۵:۰۱ - یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ | ارسال نظر مسدود است. | Print This Post Print This Post |

وام ازدواج ۱۵ میلیون شد

یوسف نژاد در تشریح نشست کمیسیون تلفیق بودجه:

[1396/10/24]

وام ازدواج ۱۵ میلیون شد  

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مجلس از تصویب افزایش مبلغ وام ازدواج به ۱۵ میلیون تومان در سال آینده خبر داد.

علی اصغر یوسف نژاد در تشریح نشست عصر کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون تلفیق در نشست امروز مصوب کردند که وام ازدواج در سال 97 از 10 میلیون تومان به 15 میلیون تومان افزایش یابد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 مجلس شورای اسلامی افزود: زمان بازپرداخت این وام 5 ساله است.

وی با اشاره به بررسی بخش هزینه ای تبصره 13 ادامه داد: بر این اساس 500 میلیارد تومان به جمعیت هلال احمر برای تجهیزات امدادی، تملک دارایی، بازسازی و نوسازی و خرید پایگاه‌های امداد و نجات، انبار اضطراری، ساختمان ستادی و اجرایی و سایر ماموریت ها اختصاص یافت.

یوسف نژاد یادآور شد: همچنین 470 میلیارد تومان برای سازمان هلال احمر به عنوان درآمد اختصاصی جهت اجرای انجام ماموریت ها و مسئولیت ها درنظر گرفته شد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در نشست عصر امروز 250 میلیارد تومان به وزارت بهداشت و درمان برای هزینه کرد در سازمان اورژانس کشور اختصاص یافت، افزود: همچنین حدود یک هزار میلیارد تومان برای پرداخت سهم دولت و تقویت صندوق بیمه محصولات کشاورزی در نظر گرفته شد؛ به علاوه یکصد میلیارد تومان جهت پیشگیری و مهار بیماری های واگیر دامی و بیماری های مشترک بین انسان و دام و بهداشت فرآورده های دامی در اختیار سازمان دامپزشکی کشور قرار گرفت.

اختصاص 200 میلیارد تومان برای واکسن آنفلوآنزای طیور

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 97 مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست امروز 200 میلیارد تومان برای واکسن آنفلوآنزای طیور اختصاص یافت و همچنین یکصد میلیارد تومان از منابع قرض الحسنه بانک ها در اختیار ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با اولویت زندانیان زن معسر قرار گرفت.

وی با اشاره به بررسی تبصره مربوط به هدفمندی یارانه ها در نشست عصر امروز کمیسیون تلفیق بودجه 97 تصریح کرد: آنچه که دولت پیشنهاد داده بود در حد 37 هزار میلیارد تومان درآمد بود که از این میزان 23 هزار میلیارد تومان برای یارانه نقدی و غیرنقدی، 7 هزار میلیارد تومان برای افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) و همچنین 3 هزار و 700 میلیارد تومان در اختیار بخش سلامت و 3 هزار و 300 میلیارد تومان برای یارانه نقدی و خرید تضمینی گندم اختصاص یافت.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 97 مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توصیه ما به دولت این بوده که یارانه افراد کمتری قطع شود، افزود: حتی اگر دولت می تواند باید از این مقدار برای تمامی افراد یارانه در نظر بگیرد، کمیسیون تلفیق با حذف یارانه هیچ فردی موافق نیست و انتظار ما از دولت این است که به گونه ای رفتار کند که با تغییر ارقام و مقادیری که در نظر گرفته شده، یارانه هیچ فردی حذف نشود./

Let's block ads! (Why?)

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

یوسف نژاد در تشریح نشست کمیسیون تلفیق بودجه:

[۱۳۹۶/۱۰/۲۴]

وام ازدواج ۱۵ میلیون شد  

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مجلس از تصویب افزایش مبلغ وام ازدواج به ۱۵ میلیون تومان در سال آینده خبر داد.

علی اصغر یوسف نژاد در تشریح نشست عصر کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون تلفیق در نشست امروز مصوب کردند که وام ازدواج در سال ۹۷ از ۱۰ میلیون تومان به ۱۵ میلیون تومان افزایش یابد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مجلس شورای اسلامی افزود: زمان بازپرداخت این وام ۵ ساله است.

وی با اشاره به بررسی بخش هزینه ای تبصره ۱۳ ادامه داد: بر این اساس ۵۰۰ میلیارد تومان به جمعیت هلال احمر برای تجهیزات امدادی، تملک دارایی، بازسازی و نوسازی و خرید پایگاه‌های امداد و نجات، انبار اضطراری، ساختمان ستادی و اجرایی و سایر ماموریت ها اختصاص یافت.

یوسف نژاد یادآور شد: همچنین ۴۷۰ میلیارد تومان برای سازمان هلال احمر به عنوان درآمد اختصاصی جهت اجرای انجام ماموریت ها و مسئولیت ها درنظر گرفته شد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در نشست عصر امروز ۲۵۰ میلیارد تومان به وزارت بهداشت و درمان برای هزینه کرد در سازمان اورژانس کشور اختصاص یافت، افزود: همچنین حدود یک هزار میلیارد تومان برای پرداخت سهم دولت و تقویت صندوق بیمه محصولات کشاورزی در نظر گرفته شد؛ به علاوه یکصد میلیارد تومان جهت پیشگیری و مهار بیماری های واگیر دامی و بیماری های مشترک بین انسان و دام و بهداشت فرآورده های دامی در اختیار سازمان دامپزشکی کشور قرار گرفت.

اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان برای واکسن آنفلوآنزای طیور

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۷ مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست امروز ۲۰۰ میلیارد تومان برای واکسن آنفلوآنزای طیور اختصاص یافت و همچنین یکصد میلیارد تومان از منابع قرض الحسنه بانک ها در اختیار ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با اولویت زندانیان زن معسر قرار گرفت.

وی با اشاره به بررسی تبصره مربوط به هدفمندی یارانه ها در نشست عصر امروز کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ تصریح کرد: آنچه که دولت پیشنهاد داده بود در حد ۳۷ هزار میلیارد تومان درآمد بود که از این میزان ۲۳ هزار میلیارد تومان برای یارانه نقدی و غیرنقدی، ۷ هزار میلیارد تومان برای افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) و همچنین ۳ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان در اختیار بخش سلامت و ۳ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان برای یارانه نقدی و خرید تضمینی گندم اختصاص یافت.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۷ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توصیه ما به دولت این بوده که یارانه افراد کمتری قطع شود، افزود: حتی اگر دولت می تواند باید از این مقدار برای تمامی افراد یارانه در نظر بگیرد، کمیسیون تلفیق با حذف یارانه هیچ فردی موافق نیست و انتظار ما از دولت این است که به گونه ای رفتار کند که با تغییر ارقام و مقادیری که در نظر گرفته شده، یارانه هیچ فردی حذف نشود./

<!–

  –>

  Let’s block ads! (Why?)

  " title="Digg this!"target="blank">Digg This! Bookmark on Delicious
  

  ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

  
  آخرین اخبار