توسعه روابط سیاسی و اقتصادی ایران با ترکیه می تواند در حل مسائل منطقه تاثیر گذار باشد / حزب الله کنار گوش صهیونیستها تبدیل به یک ارتش شد

سرلشکر صفوی طی پیامی درگذشت فرزند دکتر توکلی را تسلیت گفت

حضرت آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی سقوط هواپیما در مسیر تهران – یاسوج را تسلیت گفت

•سرلشکر صفوی: وحدت و هماهنگی بین سپاه و ارتش باعث هم افزایی قوا می گردد/ رژیم صهیونیستی جنگ تحمیلی را به نفع امنیت و منافع خود می دید

•سرلشکرصفوی: روند انباشت قدرت بازدارندگی مؤثر نیروهای مسلح باید ادامه پیدا کند/حاکمیت بر نیمی از خلیج فارس و تمامی تنگه هرمز از مؤلفه‌های تاثیرگذار بر وزن ژئوپلیتیکی جمهوری اسلامی ایران است

•دستیار و مشاو عالی فرمانده معظم کل قوا طی پیامی درگذشت آیت الله حائری شیرازی را تسلیت گفت

دیدار سفیر آلمان در ایران با سید حسن خمینی

دیدار گزینشگران آموزش و پرورش سراسرکشور با سید حسن خمینی

تسلیت سید حسن خمینی به مناسبت درگذشت مادر مشاور رییس مجلس شورای اسلامی

سید حسن خمینی: انقلاب اسلامی ایران دارای حجمی فراتر از نگاه ابتدایی ماست. «ایثار» یکی از علل شکل گیری این حجم عظیم است

در دیدار با دبیر کل و جمعی از اعضای مجمع جهانی اهل بیت(ع)؛

تجدید میثاق کارکنان شهرداری تهران و اعضای شورای شهر با آرمان های امام راحل

کد خبر: 62 | تاریخ انتشار: ۱۴:۴۸:۴۷ - چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ | ارسال نظر مسدود است. | Print This Post Print This Post |

سرلشکر صفوی:رئیس جمهور آمریکا قدرت سپاه را از نظامیان خود سئوال کند/ پیوستگی ملت با سپاه پاسداران و نیروهای مسلح اساس اقتدار نیروهای مسلح ایران است

سرلشکر صفوی:رئیس جمهور آمریکا قدرت سپاه را از نظامیان خود سئوال کند/ پیوستگی ملت با سپاه پاسداران و نیروهای مسلح اساس اقتدار نیروهای مسلح ایران است

به رئیس جمهور آمریکا پیشنهاد می کنم ، قدرت سپاه را  از نظامیان خودش در عراق  و سوریه و خلیج فارس سئوال کند و بداند که پیوستگی ملت با سپاه پاسداران و نیروهای مسلح اساس اقتدار نیروهای مسلح ایران است و سپاه پاسداران یکی از ارکان قدرت دفاعی و ملی ایران است.

سردار سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی ، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در اختتاميه اولین جشنواره فضاي مجازي و رسانه کنگره شهدای دانشجوی آذربایجان‌شرقی که به همت دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان شرقی برگزار گردید با بیان رمز پیروزی ایران در تداوم دفاع مقدس و فرهنگ جهاد و شهادت گفت:
هم اکنون نسل دوم و سوم فرزندان دلیر ایران در جبهه مقاومت اسلامی به دفاع استراتژیک ایران عمق بخشیده و ناقوس نابودی رژیم صهیونیستی جنایتکار را به صدا در آورده اند.
وی افزود:
استمرار دفاع از بلاد اسلامی و روحیه جهادی و شهادت طلبی در میدان دفاع از عتبات عالیات در عراق و دفاع از حرم حضرت زینب سلام الله علیها توسط  شهدای مدافع حرم و سرکوب تروریسم تکفیری و شکست ائتلاف آمریکا و صهیونیستها و بر خی از کشورهای منطقه در سوریه و عراق ثابت کرد که جوانان ما در مسیر رشد و تکامل معنوی ، عقلانی و بالندگی آرمانهای انقلاب اسلامی  و ملت بزرگ ایران تا رسیدن به  امنیت پایدار در منطقه و تمدن نوین اسلامی ایران هستند .
وی اضافه کرد: امتی که رهبری متقی ، خردمند و شجاع و جوانانی آماده فداکاری در راه ارزشها  دارد در برابر هیچ  قدرتی شکست نخواهد خورد و  این خون شهیدان است که راه  کربلا را برای مراسم اربعین حسینی باز کرده  و ان شاء الله  خون شهداء مدافع حرم  راه قدس را بر مسلمانان  باز خواهد کرد و جمله عرفانی و راهبردی حضرت امام (ره)  که فرمودند راه قدس از کربلا می گذرد را به حول و قوه الهی تحقق خواهد بخشید.
سرلشکر صفوی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت ترویج علوم و معارف دفاع مقدس در فضای مجازی گفت:
علوم و معارف دفاع مقدس و فرهنگ جهاد وشهادت  یک مفهوم عارفانه ، عالمانه و هوشمندانه برخاسته از جهان بینی قرآنی و اسلام ناب محمدی است و ما و شما دانشگاهیان رسالت خودمان بدانیم  که این تفکر برتر و مفهوم عمیق را در فضای مجازی ، شبکه های اجتماعی و رسانه های بر خط و رسانه های تصویری ترویج دهیم.
سرلشکر صفوی افزود:
اگر بتوانیم فرهنگ و معارف دفاع مقدس و سیره عملی شهدای عالیمقام خودمان را با استفاده از شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای ارتباطی نهادینه سازی کنیم، آن وقت فضای مجازی مهمترین رکن مقابله با دشمن خواهد بود.
تقویت هویت انقلابی و اسلامی ملت ایران  مهمترین راهکار مقابله با استحاله فرهنگی در فضای مجازی
سرلشکر صفوی با اشاره به استحاله فرهنگی جوانان توسط دشمنان در فضای مجاز ی گفت:
یکی از برنامه های اصلی دشمنان در فضای مجازی، استحاله فکری و  از بین بردن  ریشه های فرهنگی و اجتماعی ملت ایران است، آنها این کار را با هویت سازی انجام می دهند، بنابراین  راه تقابل با  این توطئه، تقویت هویت انقلابی و اسلامی ملت ایران است.
دکتر صفوی با بیان ضرورت برنامه ریزی اصولی در فضای مجازی افزود:
نسل اول انقلاب اسلامی با مقاومت و ایثار، با خلق حماسه تن در برابر تانک، به دشمن اجازه «تصرف سرزمین ایران» را نداد، اکنون نسل دوم و سوم انقلاب نیز نباید به دشمن اجازه «تصرف افکار و اذهان» را بدهند؛ شما  دانشجویان نباید اجازه بدهید سواره نظام جنگ نرم آمریکا، قلب های مردم را فتح کند، فرهنگ شهادت و آموزه های دفاع مقدس می تواند به مثابه یک دژ مستحکم در برابر این هجوم نرم ایستادگی کند.همه  جوانان و دانشجویان ما باید به این باور برسند  امروز در میدان  یک جهاد کبیر فرهنگی قرار دارند که بدون برنامه ریزی، عقلانیت و نورانیت  و به کارگیری علم و دانش روز نمی توان در آن صحنه نبرد پیروز شد.
وی افزود:
آموزه های اسلام ناب محمدی(ص)، صراط مستقیم اهل بیت(ع) و فرهنگ غنی جهاد و شهادت، معرفت و ذخیره ای است که می تواند تمدن جدید ایران اسلامی  و سیمای بشریت و آینده حهان را شکل دهی کند.
ایران  تجزیه کشورهای اسلامی منطقه را بر نمی تابد/ ملت و دولت و کشور یکپارچه عراق  قابل تفکیک و تجزیه شدن نیست

سرلشکر صفوی در ادامه و در تشریح مسائل منطقه و جهان گفت:
به فضل الهی و با تسلط  دولت ، ارتش و نیروهای حشد الشعبی عراق بر منطقه نفتی کرکوک توطئه تجزیه عراق با شکست مواجه خواهد شد و عوامل جاه طلب وابسته به آمریکا و صهیونیسم  در شمال عراق که به دنبال قهرمان شدن بودند به این نتیجه خواهند رسید  که ملت و دولت و کشور یکپارچه عراق  قابل تفکیک و تجزیه شدن نیست و ایران هم تجزیه کشورهای اسلامی منطقه را بر نمی تابد.
رئیس جمهور آمریکا فاقد بینش راهبردی است / قدرت جهنمی آمریکا رو به افول  و فرسایش است
سرلشکر صفوی با اشاره به سخنان چند روز گذشته رئیس جمهور آمریکا گفت:
سخنان جند روز گذشته  رئیس جمهور آمریکا  بار دیگر ثابت کرد  که او فاقد بینش راهبردی نسبت به مسائل جهانی  خصوصا  منطقه غرب آسیا است و  رئیس جمهور آمریکا باید بداند  دوران زورگویی و عربده کشی از موضع یک ابر قدرت  سالها است که به پایان رسیده و قدرت جهنمی آمریکا رو به افول  و فرسایش است.
وی افزود:
در مقابل به فضل و عنایت الهی قدرت نظام اسلامی و وزن ژئوپلیتیکی و اعتبار بین المللی جمهوری اسلامی ایران  در مقیاس منطقه ای و جهانی رو به افزایش است و رئیس جمهور آمریکا که به دنبال گرفتن امتیازات جدید از ایران  است ، با این سخنرانی و به اصطلاح خودشان راهبرد جدید و بکارگیری اصطلاح غلطی راجع به خلیج همیشه فارس  ، دچار خطای استراتژیک شده است.
وی اضافه کرد:
آمریکائیها باید بدانند  قدرت موشکی و مسائل منطقه همچون سوریه و عراق که به امنیت ملی ایران و امنیت منطقه مربوط می شود قابل معامله نیستند  و آمریکائیها هستند که مجبور به عقب نشینی هم در مواضع سیاسی و هم تحریم های ظالمانه علیه ایران خواهند شد و پس از سخنان  ابلهانه اخیر ، مقابله با آمریکا تبدیل به گفتمان ملی  در ایران شده  است و قوای سه گانه و نیروهای مسلح و ملت هوشمند ، صبور و شجاع ایران با هدایت قائد عظیم الشان انقلاب اسلامی ، حضرت امام خامنه ای برای هر گونه شرائطی خود را آماده کرده اند  و به حول و قوه الهی ملت ایران پیروز این صحنه خواهد شد.
رئیس جمهور آمریکا قدرت سپاه را از نظامیان خود سئوال کند/ پیوستگی ملت با سپاه پاسداران و نیروهای مسلح اساس اقتدار نیروهای مسلح ایران است
 دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری با اشاره به تروریستی نامیدن سپاه بعنوان اشتباه دیگر رئیس جمهور آمریکا گفت:
به رئیس جمهور آمریکا پیشنهاد می کنم ، قدرت سپاه را  از نظامیان خودش در عراق  و سوریه و خلیج فارس سئوال کند و بداند که پیوستگی ملت با سپاه پاسداران و نیروهای مسلح اساس اقتدار نیروهای مسلح ایران است و سپاه پاسداران یکی از ارکان قدرت دفاعی و ملی ایران است.
سرلشکر صفوی افزود:
آمریکائی ها تحولات ایران و منطقه  را درک نمی کنند و به نوعی دچار عقب افتادگی ذهنی هستند  و آنها شکست های پی در پی از ایران خورده اند و انشا ء ا... خواهند خورد و ما نیز نبایستی هیچگاه از توطئه آمریکائی ها و عوامل آنها همچون صهیونیست ها غافل شویم و همیشه بایستی هوشیار باشیم .