۱۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای اشتغالزایی اختصاص یافت

مجلس ضوابط واگذاری طرح های نیمه تمام و جدید به بخش خصوصی را مشخص کرد

استقرار سامانه حسابداری قیمت ‌تمام‌شده در دستگاه‌های اجرایی در راستای اجرای بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد

وام ۱۵ میلیونی ازدواج اولویت نخست بانک‌ها برای پرداخت قرار می‌گیرد

۳۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به یارانه‌ها اختصاص یافت

تمام مزایای متعلق به شهید به والدین شهدا تعلق می‌گیرد

تصمیم گیری درخصوص هزینه کرد یارانه ها به کمیسیون تلفیق ارجاع شد

حذف دهک های پردرآمد طی ۳ ماه امکانپذیر نیست

اعطای هرگونه تسهیلات از محل اعتبارات دولتی به مقامات ممنوع شد

اختصاص پنج صدم درصد از اعتبارات هزینه‌ای استان‌ها برای تقویت نهاد خانواده

شرایط بازخرید کارکنان رسمی و غیررسمی مشخص شد

سقف پاداش پایان خدمت بازنشستگان مشخص شد

کد خبر: 1062 | تاریخ انتشار: ۲۰:۰۰:۵۱ - دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ | ارسال نظر مسدود است. | Print This Post Print This Post |

وزارتخانه های تعاون و ارتباطات مجاز به فروش اموال غیرمنقول شدند

[1396/11/23]

وزارتخانه های تعاون و ارتباطات مجاز به فروش اموال غیرمنقول شدند  

نمایندگان مردم در خانه ملت مصوب کردند که وزارتخانه های تعاون و ارتباطات می توانند تا سقف ۵۰۰ میلیارد تومان از اموال غیرمنقول خود را به فروش برسانند.

نمایندگان درنشست علنی عصر امروز (دوشنبه، 23 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه سال 97 با بند (و) تبصره 16 این لایحه با 142 رأی موافق، 15 رأی مخالف و 4 رأی ممتنع از مجموع 194 نماینده حاضر در صحن، موافقت کردند.

براساس بند (و) تبصره 16 لایحه مذکور؛ به هریک از وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستگاههای وابسته آنها به استناد موارد مندرج در اصل 83 قانون اساسی اجازه داده می‌شود تا سقف پنج هزار میلیارد (5.000.000.000.000)ریال اموال غیرمنقول مازاد خود را که واگذاری آن مشمول سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی نمی‌باشد با رعایت قوانین و مقررات مربوط به‌فروش برسانند و منابع حاصله را به حساب درآمد عمومی نزد خزانه‌داری کل کشور واریز نمایند تا پس از تأیید هیأت وزیران برای افزایش سرمایه بانکهای توسعه تعاون و پست بانک اختصاص یابد.

همچنین نمایندگان در زمان بررسی بند (هـ) تبصره 16، این بند را با 131 رأی موافق، 13 رأی مخالف و 2 رأی ممتنع از مجموع 194 نماینده حاضر در صحن، برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق بودجه ارجاع دادند.

در بند (ه‍) تبصره 16 ارجاع شده به کمیسیون تلفیق آمده بود؛ در ذیل جدول تبصره (35) قانون اصلاح قانون بودجه سال 1395 کل کشور مصوب 3/6/1395 این عبارت اضافه می شود: "بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران سهم هر بانک را تعیین و ابلاغ می کند"./

Let's block ads! (Why?)

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

[۱۳۹۶/۱۱/۲۳]

وزارتخانه های تعاون و ارتباطات مجاز به فروش اموال غیرمنقول شدند  

نمایندگان مردم در خانه ملت مصوب کردند که وزارتخانه های تعاون و ارتباطات می توانند تا سقف ۵۰۰ میلیارد تومان از اموال غیرمنقول خود را به فروش برسانند.

نمایندگان درنشست علنی عصر امروز (دوشنبه، ۲۳ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه سال ۹۷ با بند (و) تبصره ۱۶ این لایحه با ۱۴۲ رأی موافق، ۱۵ رأی مخالف و ۴ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۴ نماینده حاضر در صحن، موافقت کردند.

براساس بند (و) تبصره ۱۶ لایحه مذکور؛ به هریک از وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستگاههای وابسته آنها به استناد موارد مندرج در اصل 83 قانون اساسی اجازه داده می‌شود تا سقف پنج هزار میلیارد (5.000.000.000.000)ریال اموال غیرمنقول مازاد خود را که واگذاری آن مشمول سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی نمی‌باشد با رعایت قوانین و مقررات مربوط به‌فروش برسانند و منابع حاصله را به حساب درآمد عمومی نزد خزانه‌داری کل کشور واریز نمایند تا پس از تأیید هیأت وزیران برای افزایش سرمایه بانکهای توسعه تعاون و پست بانک اختصاص یابد.

همچنین نمایندگان در زمان بررسی بند (هـ) تبصره ۱۶، این بند را با ۱۳۱ رأی موافق، ۱۳ رأی مخالف و ۲ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۴ نماینده حاضر در صحن، برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق بودجه ارجاع دادند.

در بند (ه‍) تبصره 16 ارجاع شده به کمیسیون تلفیق آمده بود؛ در ذیل جدول تبصره (35) قانون اصلاح قانون بودجه سال 1395 کل کشور مصوب 3/6/1395 این عبارت اضافه می شود: “بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران سهم هر بانک را تعیین و ابلاغ می کند”./

<!–

  –>

  Let’s block ads! (Why?)

  " title="Digg this!"target="blank">Digg This! Bookmark on Delicious
  

  ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

  
  آخرین اخبار