۱۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای اشتغالزایی اختصاص یافت

مجلس ضوابط واگذاری طرح های نیمه تمام و جدید به بخش خصوصی را مشخص کرد

استقرار سامانه حسابداری قیمت ‌تمام‌شده در دستگاه‌های اجرایی در راستای اجرای بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد

وام ۱۵ میلیونی ازدواج اولویت نخست بانک‌ها برای پرداخت قرار می‌گیرد

۳۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به یارانه‌ها اختصاص یافت

تمام مزایای متعلق به شهید به والدین شهدا تعلق می‌گیرد

تصمیم گیری درخصوص هزینه کرد یارانه ها به کمیسیون تلفیق ارجاع شد

حذف دهک های پردرآمد طی ۳ ماه امکانپذیر نیست

اعطای هرگونه تسهیلات از محل اعتبارات دولتی به مقامات ممنوع شد

اختصاص پنج صدم درصد از اعتبارات هزینه‌ای استان‌ها برای تقویت نهاد خانواده

شرایط بازخرید کارکنان رسمی و غیررسمی مشخص شد

سقف پاداش پایان خدمت بازنشستگان مشخص شد

کد خبر: 1061 | تاریخ انتشار: ۲۰:۰۰:۵۱ - دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ | ارسال نظر مسدود است. | Print This Post Print This Post |

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

[1396/11/23]

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور  

عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (دوشنبه 23 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

- تذکر حسن سلیمانی نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین به وزیر نیرو درباره تسریع در پرداخت اعتبارات مورد نیاز برای به بهره برداری رساندن تصفیه خانه های فاضلاب شهرهای کنگاور، هرسین و صحنه که بیش از 10 سال از شروع آن می گذرد.

- تذکر حسین نیاز آذری نماینده مردم بابل به وزیر راه و شهرسازی درباره اینکه پیرو تذکرات مکرر، بار دیگر شاهد تصادف مرگبار در جاده بندپی غربی بوده که از وزیر انتظار می رود که در تعریض و رفع نقاط حادثه خیز تسریع کند، تذکر به وزرای صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی درخصوص اینکه تولیدات برنج داخلی در انبار کشاورزان به اندازه کافی وجود دارد، علت عدم خرید برنج از شالیکاران برای تنظیم بازار چیست؟، تذکر به رئیس جمهور درخصوص اینکه در آستانه کشت برنج هستیم اما به دلیل واردات بی رویه و غیرضرور دسترنج کشاورزان در کارخانه های شالیکوبی و انبارها باقی مانده، لذا باید به داد تولید داخل و شالیکاران رسید.

- تذکر نادر قاضی پور به همراه محمدحسین فرهنگی و رضا علیزاده نمایندگان ارومیه، تبریز و ورزقان به وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره معدن مس سونگون آذربایجان که به نام آذربایجانی ها است اما به کام کرمانی ها.

- تذکر نادر قاضی پور، محمدحسین فرهنگی و علیرضا محجوب نمایندگان ارومیه، تبریز و تهران به رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش درباره تسریع در پرداخت طلب معلمان که در سال 95 باقی مانده است.

- تذکر سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا به وزیر راه و شهرسازی درباره تسریع در تکمیل متروی تهران به ورامین، قرچک و پیشوا

- تذکر منصور مرادی نماینده مردم مریوان و سروآباد به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره عدم تحقق وعده های این وزارتخانه نسبت به رفع مشکلات آنتن دهی در روستاها و شهرها و همچنین عدم کنترل فضای مجازی و اهانت به مسئولان دستگاه های اجرایی و نمایندگان

- تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره ضرورت نظارت بر به کارگیری نیروی کار ایرانی در طرح موسوم به بازآفرینی و پرهیز از اشتغال اتباع بیگانه در این طرح، تذکر به وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره ضرورت تکمیل زیرساخت ها و بهره برداری از ناحیه گلستان بخش میمه پس از یک سال از کلنگ زنی آن توسط معاون وزارتخانه و مدیرعامل شرکت شهرک ها

- تذکر شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر به وزیر نفت درباره اعزام هیات فوری جهت رسیدگی به وضعیت گازرسانی به روستاهای گلستان، پاریز، زیدآباد و بلور، تذکر به وزیر نیرو درباره اعزام فوری هیاتی جهت رسیدگی به وضعیت آبرسانی و عدم آب شرب روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان سیرجان و بردسیر

- تذکر قاسم میرزایی نکو به همراه 42 نماینده به وزرای اطلاعات و دادگستری درباره مرگ برخی از زندانیان کشور از جمله سید امامی ضروری است که براساس اصول 32 و 39 قانون اساسی نسبت به حقوق زندانیان توجه ویژه شود.

- تذکر سید جواد ابطحی نماینده خمینی شهر و اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد به وزیر راه و شهرسازی درباره اینکه چرا پس از گذشت 2 سال سامانه ثبت املاک راه اندازی نشده است.

- تذکر سید جواد ابطحی نماینده خمینی شهر به رئیس جمهور درخصوص ورود فوری به اختلاف بین عراقچی و زنگنه جهت حفظ شأن و جایگاه قوه مجریه

تذکر ذوالقدر نماینده میناب به وزیر صنعت درباره احداث منطقه ویژه اقتصادی در شهرستان میناب و تذکر به وزیر کشور در خصوص مرز رسمی این شهرستان.

تذکر حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به وزیر کشاورزی به عنوان وزارتخانه متولی حمایت از کشاورزان درباره توضیح عدم علت پرداخت مطالبات چغندرکاران و تذکر به وزیر صنعت در خصوص ضرورت پرداخت مطالبات چغندرکاران ازسوی کارخانجات قند و شکر.

تذکر کاظم نسب و ساری نمایندگان اهواز به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در تعریض جاده برون شهری اهواز به بخش های این حوزه انتخابیه که حمل تردد بیش از 82 روستا که به دلیل حوادث بیشمار به نام جاده مرگ معروف شده است.

تذکر جمالی سوسفی نماینده رودبار به وزرای اقتصاد و نیرو در خصوص واگذاری نیروگاه شهید بهشتی(ره) که عواقب بدی خواهد داشت.

تذکر بختیار نماینده گلپایگان به رئیس جمهور در خصوص تخریب آثار تخریبی سنگ نگاره های گلپایگان و خانه های تاریخی خوانسار و به وزیر کشاورزی در خصوص عدم جبران خسارات مرغداران در معدوم سازی واحدهای تولیدی به دلیل بیماری آنفلوآنزا.

تذکر نوروزی نماینده رباط کریم به وزیر راه در خصوص توضیح علت تصویب مصوبه الحاقی اراضی بخش های شهرستان های رباط کریم و بهارستان به بخش آفتاب بدون اخذ نظر اهالی و هیأت دولت و تذکر درباره علت تساهل در بازگشایی اتوبان های تهران-ساوه و تهران-قم که 48 ساعت در زمان برف بسته بود.

تذکر بدری نماینده اردبیل به وزیر ورزش و جوانان در خصوص قصور این وزارتخانه در عدم مدیریت صحیح فضای ورزشگاه های کشور که بسترساز توهین های سریالی به اقوام کشور شده است.

تذکر قاضی پور، رنجبرزاده، فرهنگی و فولادگر به وزرای نفت، تعاون، راه و صنعت در خصوص تسریع در سفارش ساخت کشتی توسط تولیدکنندگان داخلی از جمله مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحلی ایران (ایزوایکو).

تذکر قاضی پور نماینده ارومیه به وزیر اقتصاد در خصوص تسریع در لغو واگذاری هپکو.

تذکر خجسته نماینده همدان به وزیر امور خارجه در خصوص لزوم ارائه گزارش از آخرین مذاکرات و گفت و گوهای ایران و اتحادیه اروپا./

Let's block ads! (Why?)

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

[۱۳۹۶/۱۱/۲۳]

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور  

عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (دوشنبه ۲۳ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

– تذکر حسن سلیمانی نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین به وزیر نیرو درباره تسریع در پرداخت اعتبارات مورد نیاز برای به بهره برداری رساندن تصفیه خانه های فاضلاب شهرهای کنگاور، هرسین و صحنه که بیش از ۱۰ سال از شروع آن می گذرد.

– تذکر حسین نیاز آذری نماینده مردم بابل به وزیر راه و شهرسازی درباره اینکه پیرو تذکرات مکرر، بار دیگر شاهد تصادف مرگبار در جاده بندپی غربی بوده که از وزیر انتظار می رود که در تعریض و رفع نقاط حادثه خیز تسریع کند، تذکر به وزرای صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی درخصوص اینکه تولیدات برنج داخلی در انبار کشاورزان به اندازه کافی وجود دارد، علت عدم خرید برنج از شالیکاران برای تنظیم بازار چیست؟، تذکر به رئیس جمهور درخصوص اینکه در آستانه کشت برنج هستیم اما به دلیل واردات بی رویه و غیرضرور دسترنج کشاورزان در کارخانه های شالیکوبی و انبارها باقی مانده، لذا باید به داد تولید داخل و شالیکاران رسید.

– تذکر نادر قاضی پور به همراه محمدحسین فرهنگی و رضا علیزاده نمایندگان ارومیه، تبریز و ورزقان به وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره معدن مس سونگون آذربایجان که به نام آذربایجانی ها است اما به کام کرمانی ها.

– تذکر نادر قاضی پور، محمدحسین فرهنگی و علیرضا محجوب نمایندگان ارومیه، تبریز و تهران به رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش درباره تسریع در پرداخت طلب معلمان که در سال ۹۵ باقی مانده است.

– تذکر سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا به وزیر راه و شهرسازی درباره تسریع در تکمیل متروی تهران به ورامین، قرچک و پیشوا

– تذکر منصور مرادی نماینده مردم مریوان و سروآباد به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره عدم تحقق وعده های این وزارتخانه نسبت به رفع مشکلات آنتن دهی در روستاها و شهرها و همچنین عدم کنترل فضای مجازی و اهانت به مسئولان دستگاه های اجرایی و نمایندگان

– تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره ضرورت نظارت بر به کارگیری نیروی کار ایرانی در طرح موسوم به بازآفرینی و پرهیز از اشتغال اتباع بیگانه در این طرح، تذکر به وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره ضرورت تکمیل زیرساخت ها و بهره برداری از ناحیه گلستان بخش میمه پس از یک سال از کلنگ زنی آن توسط معاون وزارتخانه و مدیرعامل شرکت شهرک ها

– تذکر شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر به وزیر نفت درباره اعزام هیات فوری جهت رسیدگی به وضعیت گازرسانی به روستاهای گلستان، پاریز، زیدآباد و بلور، تذکر به وزیر نیرو درباره اعزام فوری هیاتی جهت رسیدگی به وضعیت آبرسانی و عدم آب شرب روستاهای بالای ۲۰ خانوار شهرستان سیرجان و بردسیر

– تذکر قاسم میرزایی نکو به همراه ۴۲ نماینده به وزرای اطلاعات و دادگستری درباره مرگ برخی از زندانیان کشور از جمله سید امامی ضروری است که براساس اصول ۳۲ و ۳۹ قانون اساسی نسبت به حقوق زندانیان توجه ویژه شود.

– تذکر سید جواد ابطحی نماینده خمینی شهر و اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد به وزیر راه و شهرسازی درباره اینکه چرا پس از گذشت ۲ سال سامانه ثبت املاک راه اندازی نشده است.

– تذکر سید جواد ابطحی نماینده خمینی شهر به رئیس جمهور درخصوص ورود فوری به اختلاف بین عراقچی و زنگنه جهت حفظ شأن و جایگاه قوه مجریه

تذکر ذوالقدر نماینده میناب به وزیر صنعت درباره احداث منطقه ویژه اقتصادی در شهرستان میناب و تذکر به وزیر کشور در خصوص مرز رسمی این شهرستان.

تذکر حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به وزیر کشاورزی به عنوان وزارتخانه متولی حمایت از کشاورزان درباره توضیح عدم علت پرداخت مطالبات چغندرکاران و تذکر به وزیر صنعت در خصوص ضرورت پرداخت مطالبات چغندرکاران ازسوی کارخانجات قند و شکر.

تذکر کاظم نسب و ساری نمایندگان اهواز به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در تعریض جاده برون شهری اهواز به بخش های این حوزه انتخابیه که حمل تردد بیش از ۸۲ روستا که به دلیل حوادث بیشمار به نام جاده مرگ معروف شده است.

تذکر جمالی سوسفی نماینده رودبار به وزرای اقتصاد و نیرو در خصوص واگذاری نیروگاه شهید بهشتی(ره) که عواقب بدی خواهد داشت.

تذکر بختیار نماینده گلپایگان به رئیس جمهور در خصوص تخریب آثار تخریبی سنگ نگاره های گلپایگان و خانه های تاریخی خوانسار و به وزیر کشاورزی در خصوص عدم جبران خسارات مرغداران در معدوم سازی واحدهای تولیدی به دلیل بیماری آنفلوآنزا.

تذکر نوروزی نماینده رباط کریم به وزیر راه در خصوص توضیح علت تصویب مصوبه الحاقی اراضی بخش های شهرستان های رباط کریم و بهارستان به بخش آفتاب بدون اخذ نظر اهالی و هیأت دولت و تذکر درباره علت تساهل در بازگشایی اتوبان های تهران-ساوه و تهران-قم که ۴۸ ساعت در زمان برف بسته بود.

تذکر بدری نماینده اردبیل به وزیر ورزش و جوانان در خصوص قصور این وزارتخانه در عدم مدیریت صحیح فضای ورزشگاه های کشور که بسترساز توهین های سریالی به اقوام کشور شده است.

تذکر قاضی پور، رنجبرزاده، فرهنگی و فولادگر به وزرای نفت، تعاون، راه و صنعت در خصوص تسریع در سفارش ساخت کشتی توسط تولیدکنندگان داخلی از جمله مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحلی ایران (ایزوایکو).

تذکر قاضی پور نماینده ارومیه به وزیر اقتصاد در خصوص تسریع در لغو واگذاری هپکو.

تذکر خجسته نماینده همدان به وزیر امور خارجه در خصوص لزوم ارائه گزارش از آخرین مذاکرات و گفت و گوهای ایران و اتحادیه اروپا./

<!–

  –>

  Let’s block ads! (Why?)

  " title="Digg this!"target="blank">Digg This! Bookmark on Delicious
  

  ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

  
  آخرین اخبار