۱۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای اشتغالزایی اختصاص یافت

مجلس ضوابط واگذاری طرح های نیمه تمام و جدید به بخش خصوصی را مشخص کرد

استقرار سامانه حسابداری قیمت ‌تمام‌شده در دستگاه‌های اجرایی در راستای اجرای بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد

تمام مزایای متعلق به شهید به والدین شهدا تعلق می‌گیرد

وام ۱۵ میلیونی ازدواج اولویت نخست بانک‌ها برای پرداخت قرار می‌گیرد

۳۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به یارانه‌ها اختصاص یافت

تصمیم گیری درخصوص هزینه کرد یارانه ها به کمیسیون تلفیق ارجاع شد

حذف دهک های پردرآمد طی ۳ ماه امکانپذیر نیست

اعطای هرگونه تسهیلات از محل اعتبارات دولتی به مقامات ممنوع شد

اختصاص پنج صدم درصد از اعتبارات هزینه‌ای استان‌ها برای تقویت نهاد خانواده

شرایط بازخرید کارکنان رسمی و غیررسمی مشخص شد

سقف پاداش پایان خدمت بازنشستگان مشخص شد

کد خبر: 1056 | تاریخ انتشار: ۱۸:۰۸:۵۱ - دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ | ارسال نظر مسدود است. | Print This Post Print This Post |

تصمیم‌گیری درباره فروش جایگاه‌های سوخت سازمان عشایر به کمیسیون تلفیق ارجاع شد

[1396/11/23]

تصمیم‌گیری درباره فروش جایگاه‌های سوخت سازمان عشایر به کمیسیون تلفیق ارجاع شد  

نمایندگان مردم در خانه ملت فروش فروشگاه‌ها، جایگاه‌های سوخت(فسیلی)، انبارهای ذخیره علوفه و کالا، اراضی و مستحدثات مربوط به سازمان امور عشایری را برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق ارجاع دادند.

نمایندگان درنشست علنی امروز (دوشنبه، 23 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه سال 97 با بند الحاقی (8) تبصره 12 این لایحه با 99 رأی موافق، 56 رأی مخالف و 10 رأی ممتنع از مجموع 205 نماینده حاضر در جلسه مخالفت کردند.

همچنین نمایندگان با پیشنهاد یکی از نمایندگان مبنی بر حذف این بند الحاقی با 80 رأی موافق، 75 رأی مخالف و 8 رأی ممتنع از مجموع 204 نماینده حاضر در جلسه مخالفت کردند لذا این تبصره برای اصلاحات بیشتر به کمیسیون تلفیق ارجاع شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی این بند الحاقی تصریح کرد: از آنجا که این بند الحاقی مخالف اصل 44 قانون اساسی است باید در کمیسیون تلفیق اصلاحاتی روی آن انجام شود.

در بخش درآمدی بند الحاقی (8) تبصره 12 آمده است که به سازمان امور عشایر ایران اجازه داده می‌شود کلیه فروشگاه‌ها، جایگاههای سوخت(فسیلی)، انبارهای ذخیره علوفه و کالا، اراضی و مستحدثات مربوطه را که متعلق به سازمان است و در اختیار شرکت‌های تعاونی عشایری و اتحادیه‌های مربوط قرار دارند با قیمت کارشناسی و دریافت ده‌ درصد (10%) قیمت به‌صورت نقد و مابقی به صورت اقساط پنجساله به شرکت‌ها و اتحادیه‌های بهره‌بردار واگذار کند. وجوه حاصل از واگذاری‌ها به حساب درآمد عمومی موضوع ردیف 210215 جدول شماره(5) این قانون نزد خزانه‌داری کل کشور واریز می‌شود./

Let's block ads! (Why?)

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

[۱۳۹۶/۱۱/۲۳]

تصمیم‌گیری درباره فروش جایگاه‌های سوخت سازمان عشایر به کمیسیون تلفیق ارجاع شد  

نمایندگان مردم در خانه ملت فروش فروشگاه‌ها، جایگاه‌های سوخت(فسیلی)، انبارهای ذخیره علوفه و کالا، اراضی و مستحدثات مربوط به سازمان امور عشایری را برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق ارجاع دادند.

نمایندگان درنشست علنی امروز (دوشنبه، ۲۳ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه سال ۹۷ با بند الحاقی (۸) تبصره ۱۲ این لایحه با ۹۹ رأی موافق، ۵۶ رأی مخالف و ۱۰ رأی ممتنع از مجموع ۲۰۵ نماینده حاضر در جلسه مخالفت کردند.

همچنین نمایندگان با پیشنهاد یکی از نمایندگان مبنی بر حذف این بند الحاقی با ۸۰ رأی موافق، ۷۵ رأی مخالف و ۸ رأی ممتنع از مجموع ۲۰۴ نماینده حاضر در جلسه مخالفت کردند لذا این تبصره برای اصلاحات بیشتر به کمیسیون تلفیق ارجاع شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی این بند الحاقی تصریح کرد: از آنجا که این بند الحاقی مخالف اصل ۴۴ قانون اساسی است باید در کمیسیون تلفیق اصلاحاتی روی آن انجام شود.

در بخش درآمدی بند الحاقی (۸) تبصره ۱۲ آمده است که به سازمان امور عشایر ایران اجازه داده می‌شود کلیه فروشگاه‌ها، جایگاههای سوخت(فسیلی)، انبارهای ذخیره علوفه و کالا، اراضی و مستحدثات مربوطه را که متعلق به سازمان است و در اختیار شرکت‌های تعاونی عشایری و اتحادیه‌های مربوط قرار دارند با قیمت کارشناسی و دریافت ده‌ درصد (10%) قیمت به‌صورت نقد و مابقی به صورت اقساط پنجساله به شرکت‌ها و اتحادیه‌های بهره‌بردار واگذار کند. وجوه حاصل از واگذاری‌ها به حساب درآمد عمومی موضوع ردیف 210215 جدول شماره(5) این قانون نزد خزانه‌داری کل کشور واریز می‌شود./

<!–

  –>

  Let’s block ads! (Why?)

  " title="Digg this!"target="blank">Digg This! Bookmark on Delicious
  

  ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

  
  آخرین اخبار